15005.
401. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
25
Dr. Szontagh Miklós: Képes kalauz a tátraalji fürdőkbe és a Magas Tátra hegyvidékére. Igló, 1885, Schmidt József könyvnyomdája. 1 (díszcímlap) t+8+313+11 p.+ 17 (fekete-fehér képtáblák) t. + 3 (térképek, közte 2 térképvázlat, 1 színes térkép) t. (Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, néhány kijáró lappal (1 képtábla/1 lap, és a 3 térkép), néhány lapszéli szakadással, kis sérüléssel, és kis folttal.