5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.