Books: Religion

Number of items: 40

Kühár Flóris: A keresztény bölcselet története. Bp., 1927. Szent István társ. Kiadói papírborítóval, jó állapotban
17261.

1 800 HUF
Galambos József: A keresztényüldözések okai a római birodalomban az I. század közepétől a III. század közepéig. (Domitianustól Deciusig). Bp., 1938, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 92p. Kiadói papírkötés
17262.

1 000 HUF
P. Csávossy Elemér: Nyolc nap a szentségi Krisztussal. Eucharisztikus lelkigyakorlat. Bp., 1943, Margit-liga (Stephaneum-ny.). 184 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.
17263.

1 000 HUF
14
Ravier, André: Loyolai Szent Ignác megalapítja Jézus társaságát. + Loyolai Szent Ignác: Levelek. Ford.: Koronkai Zoltán. Anima Una Könyvek 7. és 14. Bp., 1994/2004, Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya/JTMR-EFO. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17264.

Ravier, André: Loyolai Szent Ignác megalapítja Jézus társaságát. + Loyolai Szent Ignác: Levelek. Ford.: Koronkai Zoltán. "Anima Una" Könyvek 7. és 14. Bp., 1994/2004, Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya/JTMR-EFO. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

1 200 HUF
Hartmann Grisar: Luther Márton élete. Szent István Könyvek. 69.-71. szám. Budapest, 1929, Szent István Társulat az Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, máskülönben jó állapotban.
17265.

1 200 HUF
Bangha Béla: Életünk élete. Bp., Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói sérült papírkötés, egyébként jó állapotban.
17266.

1 200 HUF
11
Bangha Béla: A páter. Bangha Béla a sajtó apostola. Győr, 1998, B. Angelico. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17267.

1 400 HUF
10
Bangha Béla: Magyarok Nagyasszonya. Bp., Magyar Kultúra. Különlenyomat a Magyar Kultúra 1929. október 5-iki számából. + Jézus szívének nagy ígérete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17268.

800 HUF
15
Dr. Nogáll János: Szentek tudománya. Kispapoknak és misés papoknak. Nagyvárad, 1987, Szentlászló Nyomdája. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, viseltes állapotban.
17269.

900 HUF
2,43
2,65
Barlay Ö. Szabolcs: Hitvédelem és hazaszeretet avagy antiszemita volt-e Prohászka? Székesfehérvár, 2003, Prohászka Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17270.

1 400 HUF
cca 1910. Lutz Walter: Lorber Jakab Isteni Küldetése. : bp., Az Ég felhőben kiadása. Gépirat. 91 + 48 p.
17271.

1 000 HUF
Das Benediktinerstift Göttweig. Wien, 1914, Benediktinerstift. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, egy újra beragasztott oldallal, kopottas állapotban.
17272.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF