Books: Religion

Number of items: 40

17249.

8 000 HUF
24,02
28,78
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17250.

5 000 HUF
15,02
17,99
9
Közönséges énekes könyv mely Szent Dávid zsoltárin kívűl magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által jóváhagyott énekeket. Debrecen, 1860. Telegdy. Korabelii gobelinnel díszített bőr kötésben
17251.

3 400 HUF
10,21
12,23
21
[Massillon, Jean-Baptiste (1663-1742)] Johann Baptist Massillon: Fastenpredigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig dem Fünfzehnten gehalten worden. Dritter Theil. Dresden, 1754, George Conrad Walther. (4)+404 p. Német nyelven. Korabeli, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal.
17252.

1 800 HUF
6,47
Exercices de LAme, Pour Se Disposer Aux Sacraments de Pénitence et DEucharistie. Rouen, 1780, Veuve de Pierre Dumesnil. XII+420+(10) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
17253.

4 800 HUF
14,41
17,27
cca 1820 Kézzel írt német nyelvű imakönyv, dekoratív aranyozott. .réz korpusszal díszített egészbőr kötésben. réz csattal 16 cm
17254.

3 000 HUF
9,01
10,79
23
Adam Sagers Gebetbuch. Adam Sager imakönyve. Szerk.: Varga Péter Pius. Biatorbágy, 1999, Biatorbágy Kultúrájáért Alapítvány. 196 p. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17255.

4 000 HUF
12,01
14,39
A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17256.

2 000 HUF
6,01
7,19
Benkő Antal (szerk.): 1938-1988. Eucharisztikus emlékkönyv. 1988, Prugg Verlag. Kiadói kissé kopott papírkötés, két fénymásolt beragasztott oldallal.
17257.

1 600 HUF
4,80
5,76
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Az eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, Ferences Közlöny. 322 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17258.

Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Az eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny". 322 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

1 600 HUF
4,80
5,76
Jungmann, Josef A.: A szentmise. Történelmi, teológiai és lelkipásztori áttekintés. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1977, Prugg Verlag. 323 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17259.

2 000 HUF
6,01
7,19
Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. Bp., 1934, Magyar Kultúra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17260.

1 600 HUF
4,80
5,76
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.