https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 11

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
17289.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm
17290.

La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
9
M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.
17291.

M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban
17292.

Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
31
Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban
17293.

Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
13
Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.
17294.

Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Random House Websters Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17295.

Random House Webster's Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
10
Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.
17296.

Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vic Campden: Making dolls houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.
17297.

Vic Campden: Making dolls' houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
17298.

P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werthers Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.
17299.

Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werther's Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment