Books: Military

Number of items: 25

Péterfalvi Molnár Dezső altábornagy: Limanova magyar győzelem. Bp., szerzői kiadás, 1932. Szakadt papírkötésben.
16560.

6 000 HUF
18,02
21,58
Barbier, M. K.: Kurszk. A legnagyobb páncéloscsata. 1943. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. 176 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16561.

6 000 HUF
18,02
21,58
Gyakorlati nyomozástan. Rendőri Tanfolyamok Tankönyvei 3. Bp., 1947, Magyar Államrendőrség Országos Szaktanulmányi Felügyelője. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
16562.

4 000 HUF
12,01
14,39
A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kopott félvászon kötésben, helyenként kicsit foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
16563.

3 400 HUF
10,21
12,23
Friedrich Kornauth: Das Heer Maria Theresias. Wien, 1973, Tusch. Német nyelven. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, karton védőtokban.
16564.

3 000 HUF
9,01
10,79
13
A Magyar Államrendőrség Tiszti Tájékoztató Tanfolyamainak Tankönyve. Bp., 1946, Magyar Belügyminisztérium. Kiadói papírkötésben, foltos és sérült borítóval, sérült gerinccel, egyik lap a szélén sérült, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel.
16565.

2 000 HUF
6,01
7,19
1942 Az új világháború története. Pesti Hírlap évkönyve. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
16566.

1 800 HUF
6,47
Hajdú István: Milyen volt az a mi régi hadseregünk? Bp., 1927, Légrády. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16567.

2 400 HUF
7,21
8,63
Térképészeti példák. A térképolvasáshoz és térképfelhasználáshoz. Bp. 1941. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet kiadása. 41 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
16568.

1 400 HUF
4,20
5,04
Isten elhozza az időt III. Honvédlevelek Szalárdra. Közzéteszi: Nagy Béla. Nagyvárad, 2016, Varadinum Script. II. világháborús katonai levelek, tábori posta témájú könyv. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16569.

1 400 HUF
4,20
5,04
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói papírborítóval
16570.

1 200 HUF
3,60
Víg dalnok. A magyar humor remekeiből kiválogatta R.M. Eperjes, 1972, Rosenberg S. Kiadása, 294. számozott kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
16571.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.