Books: History Number of items: 162
2461546
15679
401
Books: History
Other collectibles
Farkasinszky Tibor: A magyarok aranya. A nagyszentmiklósi kincs. Magyar Ősnyelvkutatás Füzetei Miskolc, 2002.
1 000 HUF
2462244
15680
401
Books: History
Other collectibles
Szondi Miklós szerk.: Történelmünkhöz magyarul. Solt, 2008. Szerzői. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2466150
15681
401
Books: History
Other collectibles
Kapusi Angéla - Ugrai János (szerk.): Elitek nevelése és oktatása. Esetek és összefüggések a 18-20. századból. Bp. 2015. UMK Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2464635
15682
401
Books: History
Other collectibles
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcból. Ötödik kiadás. Bp., Singer és Wolfner, 1909. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2467217
15683
401
Books: History
Other collectibles
Népvándorlás kori aranykincsek a Magyar Nemzeti Múzeumban. Bp., 1992. Kiadói papírkötésben
2 400 HUF
2444247
15684
401
Books: History
Other collectibles
Boglár Elek: A németek magyarországi politikája titkos német diplomáciai okmányokban 1937-1942. Bp., 1947. Szikra. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2466573
15685
401
Books: History
Other collectibles
Ifj. Kodolányi János: A finnugor őshaza nyomában. Bp., 1973, Gondolat. 449 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2466076
15686
401
Books: History
Other collectibles
Thewrewk István: László főherceg életéből. Bp., 1896, Franklin Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
2436221
15687
401
Books: History
Other collectibles
Demény Pál: A párt foglya voltam. Demény Pál élete. Az interjút készítette, a szöveget szerkesztette és a dokumentumokat válogatta Kiss József. Bp., 1988. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2436822
15688
401
Books: History
Other collectibles
Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2465303
15689
401
Books: History
Other collectibles
Ada Petrova-Peter Watson: Hitler halála. 1997, Aquila. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2463654
15690
401
Books: History
Other collectibles
Vonyó József: Gömbös Gyula és a jobboldali radikalizmus. Tanulmányok. Bp., 2001, Pro Pannonia Kiadói Alapítvány. 175 p. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035