Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17116.

800 HUF
2,26
2,58
17117.

1 400 HUF
3,95
4,52
17118.

1 000 HUF
2,82
3,23
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
17119.

1 000 HUF
2,82
3,23
Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17120.

1 600 HUF
4,52
5,16
Vegyes könyvtétel, 3 db. Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp., 1991 Esély. Egészvászon kötés, papír védőborítóban. + Nagy Árpád- Balázs Erzsébet- Szabó Péter- Hajdu Zsuzsanna- Iléys Csaba- Dede Géza: Nagy viráglexikon. Kerti virágok A-tól Z-ig. Bp, 2007, Pannon-Litertúra Kft. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
17121.

2 000 HUF
5,65
6,45
Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. hn..,én., nyn., 2+VII+VIII+518 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó lapokkal, az első két lap sérült, hiányos, szakadt lapokkal, és néhány sérült lappal is, rossz állapotban.
17122.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hans J. Fahrenkampf: Die neue gute Küche. Erlagen, ,Karl Müller. Német nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ex libris-szel.
17123.

1 000 HUF
2,82
3,23
17124.

1 400 HUF
3,95
4,52
Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1988, Pallas. 200 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17125.

1 400 HUF
3,95
4,52
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. Magyar-óvár, 1901, Czéh Sándor-féle könyvnyomda. VIII+528 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, szakadt lapokkal, egy kijáró, sérült, hiányos lappal.
17126.

2 400 HUF
6,78
7,74
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17127.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.