Toys, board-games

Number of items: 48

28 lapos autós kártyajáték, jó állapotban
12466.

1 000 HUF
3,00
3,60
3 pakli jóskártya: Art deco Piatnik, cigány kártya, vető kártya, részben sérült, eredeti csomagolásban
12467.

2 600 HUF
7,81
9,35
Régi német jelzett kis játékbaba. 8 cm
12468.

1 000 HUF
3,00
3,60
Retro festészeti kártya, 40 lap. többségében a Szépművészeti Múzeum tulajdonában lévő alkotásokról, néhány sérült
12469.

1 800 HUF
6,47
cca. 1950 Pin-Up francia kártya, dobozában, kopott. Etikett: Turcsány Antal Kft. Papíráruháza Töltőtoll szaküzlet Üllői út 2.
12470.

4 000 HUF
12,01
14,39
Művészeti kvartett, XIX. század magyar festészete, művészettörténeti kártyajáték, teljes, 40 db kártyalappal, színes képekkel illusztrálva, Képzőművészeti Kiadóvállalat Bp., újszerű állapotban, eredeti dobozában
12471.

1 400 HUF
4,20
5,04
Tarott kártya cca. 76 db
12472.

Tarott kártya cca. 76 db

3 800 HUF
11,41
13,67
Römikártya, Játékkártyagyár, 59 lapos, néhány lapon törésekkel; Mini francia kártya, 110 lap
12473.

1 400 HUF
4,20
5,04
2 régi fa jojó játék d: 5,5 cm
12474.

1 000 HUF
3,00
3,60
Magyar kártya, dobozban jelzett: Liszt Hugó. 14x10cm
12475.

5 000 HUF
15,02
17,99
Vegyes kártyák (francia, magyar)
12476.

3 800 HUF
11,41
13,67
Egy pakli francia kártya, bontatlan csomagolásban
12477.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.