Printed Materials

Number of items: 275

1890 Aradi vértanúk albuma második kiadására szóló előfizetési felhívás, Franklin-nyomda, kissé foltos, 4 p.
13595.

1 000 HUF
cca 1890 Budapest, királyi vár és várbazár (Kön. Burg und Burgbazar), feliratozott, színezett nyomat, kiadja: Calderoni és Társa, mérete: 16,3×11,6 cm, karton: 19,5×13,8 cm
13596.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1890 Dresdner Galerie (Drezdai képtár) 50 db reprodukciós litográfia, egészvészon kötésben, szakadt, sérült, 25x17,5 cm
13597.

1 200 HUF
Tisza Kálmán miniszerelnök acélmetszetű képe Méhner Vilmos könyvkötő számláján
13598.

1 000 HUF
1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1891., Magyar Salon, 672 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott, foltos félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás aláhúzás bejegyzés, volt könyvtári példány.
13599.

2 400 HUF
1892 A Nemzet c. újság június 8. száma a Ferencz József látogatásáról. Hajtva, sérült
13600.

1 600 HUF
1894 A Nemzet c. újság április 1. száma Kossuth Lajos halálhírével
13601.

2 000 HUF
1898 Budapesti Hírlap. Szerk.: Rákosi Jenő. XVIII. évf. 251. sz. 1894. szept. 11. Meghalt a királyné. (Erzsébet Amália Eugénia Sisi királyné halálhírével) Nagyon gazdag korabeli reklámanyaggal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal. Teljes. (Gyűjtői darab)
13602.

1898 Budapesti Hírlap. Szerk.: Rákosi Jenő. XVIII. évf. 251. sz. 1894. szept. 11. Meghalt a királyné. (Erzsébet Amália Eugénia "Sisi" királyné halálhírével) Nagyon gazdag korabeli reklámanyaggal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal. Teljes. (Gyűjtői darab)

5 000 HUF
1899 A Magyarország október 6.-i különszáma az Aradi Vértanúk halálának 50 évfordulójára
13603.

3 000 HUF
1899 Az Egyetértés október 6.-i különszáma az Aradi Vértanúk halálának 50 évfordulójára szakadásokkal
13604.

3 000 HUF
13605.

3 000 HUF
cca 1900-1920 Ricordo di Venezia, Firenze, Milano, Padova. 4 db leporello
13606.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF