Printed Materials

Number of items: 275

1762 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13571.

7 000 HUF
21,02
25,18
1768 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13572.

7 000 HUF
21,02
25,18
1772 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13573.

7 000 HUF
21,02
25,18
1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p
13574.

26 000 HUF
78,08
93,53
cca 1840 Pozsony, céhek egyesítésénél kívánatos szempontok felsorolása
13575.

1 800 HUF
6,47
1843-1890 20 db régi felvidéki halotti értesítő: főnemesek, magasrangú tisztek, nemes családok. Nagyrészt jó állapotban
13576.

1 200 HUF
3,60
16
1846-1923 5 db halotti értesítő (Kolozsvár, Szamosújvár, Debrecen, Arad-Nagyvárad)
13577.

2 000 HUF
6,01
7,19
1850 Útlevél Pest szabad királyi város kapitánysága által kiállítva
13578.

6 000 HUF
18,02
21,58
10
1855 Hölgyfutár. Közlöny az irodalom, társasélet, művészet és divat köréből. Felelős szerkesztő: Berec Károly. 219-238., 240-248., 250-281., 284-286. számai, 1855. szept. 26.-okt.18.;okt. 20-dec. 10.;dec. 13-15., Kiadó: Számvald Gyula. Pest, Emich Gusztáv, 871-950, 955-990., 995-1122,1131-1142 p. 1055. oldalon, a 265. számnál Vörösmarty Mihály gyászkeretes halálozási hírével a címlapon. Átkötött modern egészvászon-kötésben, hiányzó számokkal (239., 249., 282-283.), 879-886. oldalak között sérült lapokkal, a lapszéleken szöveget is érintő hiányokkal, 959-962. oldalak között a két lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, 963/964. lap sérült, nagyrészt hiányos, 1026 oldaltól a 1142-ig oldalig a lapok sarkain a szövegeket is érintő hiánnyal, benne foltos lapokkal.
13579.

5 000 HUF
15,02
17,99
1860 Pesti Hírnök mutatványszáma Török Lajos szerkesztésében. Foltos sérült
13580.

2 000 HUF
6,01
7,19
13581.

1 600 HUF
4,80
5,76
1868 Kikeriki humoristisches Volksblatt Nr. 13.
13582.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.