https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 24

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1940 246 db lekottázott nótát tartalmazó, kézzel írt füzet
13547.

cca 1940 246 db lekottázott nótát tartalmazó, kézzel írt füzet

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
7
24 db noprmál lemez az 1930-as évekből, a kor nagy slágereivel: Mezei, Karády, Hollós, Kapitány. Korabeli hordtáskában.
13548.

24 db noprmál lemez az 1930-as évekből, a kor nagy slágereivel: Mezei, Karády, Hollós, Kapitány. Korabeli hordtáskában.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
1945 Énekelj magyar ifjúság! I., Dunárul fúj a szél, daloskönyv, Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség Országos Nevelésügyi Osztályának kiadása, Bp., 32 p.
13549.

1945 Énekelj magyar ifjúság! I., Dunárul fúj a szél, daloskönyv, Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség Országos Nevelésügyi Osztályának kiadása, Bp., 32 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
Szálljon a dal, szóljon a muzsika 101. száma: Rákóczi induló
13550.

Szálljon a dal, szóljon a muzsika 101. száma: Rákóczi induló

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
7,21
EUR
,
8,63
USD
Number of bids:
7
Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.
13551.

Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
cca 1800 A teremtés éneke rézmetszetű kotta 4p.
13552.

cca 1800 A teremtés éneke rézmetszetű kotta 4p.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
15
Műanyag furulya, kopásnyomokkal, h: 32,5 cm
13553.

Műanyag furulya, kopásnyomokkal, h: 32,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
0
1960 Timár Sándor: Fehér liliomszál, Népművelési Intézet
13554.

1960 Timár Sándor: Fehér liliomszál, Népművelési Intézet

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
0
cca 1850 2 db régi kézzel írt és réznyomatos kotta
13555.

cca 1850 2 db régi kézzel írt és réznyomatos kotta

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
3
Balatoni nóták. Négy dal. Orosz Iván költeményeire ének-zongorára szerzé: Révfy Géza. Bp., Rozsnyai Károly. 5p.
13556.

Balatoni nóták. Négy dal. Orosz Iván költeményeire ének-zongorára szerzé: Révfy Géza. Bp., Rozsnyai Károly. 5p.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,20
EUR
,
5,04
USD
Number of bids:
1
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.
13557.

cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.
13558.

Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment