Antique

Number of items: 47

Kálvin relief. Papírmasé, keretezett. Kopott, sérült. Relief méret: 18x13cm, keret külső méret: 50x37cm
11570.

8 000 HUF
4 db antik kagylóhéj és fém kanál 12-24 cm-ig
11571.

6 000 HUF
Auguszt Bleszner (1820-1850) jelzett antik fa fuvola
11572.

10 000 HUF
27,03
29,41
10
Antik tükör faragott, gipszrátétes, aranyozott, sérült, felső dísz hiányos. 55x45 cm
11573.

8 000 HUF
Szecessziós füles réz tálca XX sz. eleje 43x20 cm
11574.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kerek alpakka tálca, nadrágszíj díszítéssel d: 26 cm + hozzá azonos díszítésű réz plakett d: 5 cm
11575.

3 000 HUF
Kerek alpakka tálca, Öntött, körbefutó almalevél díszítéssel. jelzett Hermann. d: 24,5 cm
11576.

4 000 HUF
Szecessziós ón teás pohár üveg betéttel + fogpiszkálótartó m: 9 cm, h: 10 cm / Art nouveau tin set
11577.

16 000 HUF
43,24
47,06
Antik ón gyertyatartó pár, m: 15 cm
11578.

12 000 HUF
32,43
35,29
11579.

8 000 HUF
11580.

7 000 HUF
18,92
20,59
Calderoni réz színházi látcső, jelzett, jó állapotban 9 cm
11581.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF