Antique

Number of items: 47

Csontból készült, sárkány figurás sószóró 5 cm
11558.

2 000 HUF
6,01
7,19
4 db réz tálka, poháralátét. 2 db jelzett .d:6,5-10 cm
11559.

2 800 HUF
8,41
10,07
cca 1900-1920 Sztereokép néző, fém, összecsukható, kisebb kopásnyomokkal, hozzá 21 db vegyes külföldi sztereofotó (közte egy budapesti), 18x9 cm / Vintage stereo photo watcher with 21 pictures, with some wear
11560.

2 000 HUF
6,01
7,19
15
Ónix alapra applikált ezüstözött Szent Család plakett, jelzett, plakett: 10,5×7 cm, alap: 19×14 cm
11561.

18 000 HUF
54,05
64,75
Antik fa feszület, bronz Jézussal, m: 28 cm
11562.

6 000 HUF
18,02
21,58
Bronz gyertyatartó, kisebb deformációval és sérüléssel, m: 21 cm
11563.

8 000 HUF
24,02
28,78
Ébenfa tükör, ezüst(Ag) berakással, jelzett, tükrön karcolásokkal, h: 27 cm
11564.

9 000 HUF
27,03
32,37
Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
11565.

14 000 HUF
42,04
50,36
Argentor kévés kanna, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11566.

10 000 HUF
30,03
35,97
Aranyozott belsejű, alpakka gyógyszeres doboz, zománc betéttel d: 4 cm
11567.

1 000 HUF
3,00
3,60
11
11568.

36 000 HUF
108,11
129,50
Ólomüveg ablakdísz fém montírozásban, kézzel festett, Kienel Andrea 97 jelzéssel, láncon falra akasztható, 18,5x16,5 cm
11569.

2 800 HUF
8,41
10,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.