Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 248

Asszonyi Tamás (1942-) 1979. Szovjet-magyar közös űrrepülés Br plakett peremen AT beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. Soviet-Hungarian Common Space Flight commemorative medallion, on the edge with AT mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
30679.

12 000 HUF
32,43
35,29
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. Szovjet-magyar közös űrrepülés Br plakett peremen AT beütéssel és 15/2 sorszámmal (59mm) T:1- / Hungary 1979. Soviet-Hungarian Common Space Flight commemorative medallion, on the edge with AT mark and woth 15/2 numbering. Sign.: Tamás Asszonyi (59mm) C:AU
30680.

Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel és "15/2" sorszámmal (59mm) T:1- / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark and woth "15/2" numbering. Sign.: Tamás Asszonyi (59mm) C:AU

8 000 HUF
11
Asszonyi Tamás (1942-) 1982. Családi szertartásokért egyoldalas, öntött Br plakett (94mm) T:1-
30681.

Asszonyi Tamás (1942-) 1982. "Családi szertartásokért" egyoldalas, öntött Br plakett (94mm) T:1-

3 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. ASSZONYI SCULTOR UNIV / SZT. ENDRE - LUKÁCS FIV. ÚTJA 5. kétoldalas, öntött Br névjegy érem (28mm) T:2
30682.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "ASSZONYI SCULTOR UNIV / SZT. ENDRE - LUKÁCS FIV. ÚTJA 5." kétoldalas, öntött Br névjegy érem (28mm) T:2

3 000 HUF
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910 Br emlékérem, eredeti tokban T:2
30683.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" Br emlékérem, eredeti tokban T:2

1 400 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Az érdem elismeréséül - A ,,Falu Országos Szövetség aranyozott Br emlékérem (45mm) T:1-
30684.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Országos Szövetség" aranyozott Br emlékérem (45mm) T:1-

1 800 HUF
11
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Budapesti Emlék Br emlékérem (80mm) T:2 HP 1330.
30685.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2 HP 1330.

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Magyar Nemzeti Szövetség / Szent István 1038-1938 Br lemez plakett, a sarkainál függesztéshez való lyukak (57x37mm) T:2 patina
30686.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Nemzeti Szövetség / Szent István 1038-1938" Br lemez plakett, a sarkainál függesztéshez való lyukak (57x37mm) T:2 patina

3 600 HUF
9,73
10,59
13
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1,1- TP 232.
30687.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1,1- TP 232.

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1985. Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30688.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
30689.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1971. Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény Br emlékérem plombált ÁPV tokban (38mm) T:1-
30690.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem plombált ÁPV tokban (38mm) T:1-

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF