Glass-objects

Number of items: 118

Daum France jelzéssel geometrikus üvegnehezék, kis kopásnyomokkal, 8×12 cm
11369.

18 000 HUF
53,41
64,29
Hammer price:
19 000 HUF
Cenedese jelzéssel zöld üveg asztali váza/kínáló, kis kopásnyomokkal, m: 9×14 cm
11370.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
47,48
57,14
  Add to cart
  Remove
Többrétegű, anyagában színezett üveg asztali dísztál, kis kopásnyomokkal, d: 33 cm
11371.

Available
16 000 HUF
47,48
57,14
  Add to cart
  Remove
Antik üveg tányér pár. XIX. század. Formába öntött, kézzel festett, többszínű. lepattanásokkal d: 20 cm
11372.

13 000 HUF
38,58
46,43
Hammer price:
13 000 HUF
Eisch jelzéssel irizáló üveg váza, hibátlan, m: 10,5 cm
11373.

Available
8 000 HUF
23,74
28,57
  Add to cart
  Remove
Bohemia kristály kancsó és kiöntő dugóval, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25-30 cm
11374.

8 000 HUF
23,74
28,57
Hammer price:
8 000 HUF
Cenedese jelzéssel muranói üveg madár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11375.

Available
7 000 HUF
20,77
  Add to cart
  Remove
Bo Borgston jelzéssel kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
11376.

Available
7 000 HUF
20,77
  Add to cart
  Remove
Sevres francia üveg váza, gravírozott díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11377.

Available
7 000 HUF
20,77
  Add to cart
  Remove
Kehely. Többrétegű, festett, csiszolt. XX. sz eleje Kopásokkal. 19 cm
11378.

12 000 HUF
35,61
42,86
Hammer price:
15 000 HUF
Coquille jelzéssel muránói üveg tál, kis kopásnyomokkal, 21×18 cm
11379.

7 000 HUF
20,77
Hammer price:
7 000 HUF
Olaj, ecet, fűszertartó, fém állvány üvegbetétekkel, kisebb csorbákkal, m: 31,5 cm
11380.

6 000 HUF
17,80
21,43
Hammer price:
7 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.