Number of items: 368

Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
10001.

Available
3 000 HUF
8,90
10,71
  Add to cart
  Remove
10002.

Available
24 000 HUF
71,22
85,71
  Add to cart
  Remove
Aknay János (1949-), Bereznay Péter (1955-), Gubis Mihály (1948-2006): Aknay, Bereznay, Gubis. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1987 október. 2-30. 2 db ofszet grafika minden egyes művésztől, össz. 6 db. Mindegyik jelzett és mindegyik számozott (60/200). 20x20 cm. Minden egyes művészhez kétoldalas tanulmány Novotny Tihamér művészeti író tollából. Kiadói kissé kopott mappában, amely ugyancsak számozott (60/200). Gyűjtői darab!
10003.

30 000 HUF
89,02
107,14
Hammer price:
30 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Budapest - Tabáni utca, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×8,5 cm
10004.

Available
6 500 HUF
19,29
23,21
  Add to cart
  Remove
Balán Éva (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 40x30 cm
10005.

5 000 HUF
14,84
17,86
26
Hammer price:
15 000 HUF
Balla Margit (1947-): Apokaliptikus lovasok. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány II/XV. EA számozással. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott és MNG kiviteli pecséttel. 30×20 cm
10006.

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
17 000 HUF
Balogh Ervin (1925-): Balatoni táj. Akril, farost, jelzett. Üvegezett kertben. 45x65 cm
10007.

18 000 HUF
53,41
64,29
Hammer price:
19 000 HUF
Balogh László (1930-2002): Akasztottak. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 16x26,5 cm
10008.

Available
20 000 HUF
59,35
71,43
  Add to cart
  Remove
10009.

Available
70 000 HUF
207,72
250,00
  Add to cart
  Remove
Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen VII. ,,Emelkedő, 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent Csak egyszerűen c. grafikai albumból. 14,5x12,5 cm.
10010.

Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen VII. ,,Emelkedő", 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent "Csak egyszerűen" c. grafikai albumból. 14,5x12,5 cm.

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 000 HUF
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Délután (Balatoni táj). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 24x32 cm
10011.

9 000 HUF
26,71
32,14
Hammer price:
11 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.