Ex libris - small-graphics

Number of items: 10

Franz von Bayros (1866-1924): A! Je vais T1apprendre de Frequenter. Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16x16 cm
10620.

4 000 HUF
11,87
14,29
11
Hammer price:
6 500 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Et amely qui sy refuse tojours. Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16x16 cm
10621.

Franz von Bayros (1866-1924): Et amely qui s'y refuse tojours. Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16x16 cm

4 000 HUF
11,87
14,29
11
Hammer price:
6 500 HUF
Nagy Árpád (1894-1959): Ex libris. Fametszet, papír, jelzett, 11×15 cm
10622.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 000 HUF
Alexandre Lunois (1863-1916): Le camarade de voyage. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm
10623.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm
10624.

1 200 HUF
3,56
4,29
Hammer price:
1 200 HUF
Stefanovits Péter (1947-): Karácsonyi üdvözlőlap, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, autográf sorokkal. 15×10,5 cm
10625.

Available
3 000 HUF
8,90
10,71
  Add to cart
  Remove
10626.

Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
A Gyűjtő II. évf. 6-8. számai az ex librisekről, francia és magyar nyelven. Gazdagon illusztrált, színes képmellékletekkel. Sérült papírborítóval.
10627.

3 000 HUF
8,90
10,71
Hammer price:
6 000 HUF
10628.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 200 HUF
17 db ex libris, vegyes technika, papír, közte több egyforma
10629.

1 200 HUF
3,56
4,29
Hammer price:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.