Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 47

1893. Magyar Úszó Egyestület jelzett Ag emlékérem, mellszalag nélkül, SGA gyártói jelzéssel (15,12g/0.800/33x33mm) T:1-,2
30862.

1893. "Magyar Úszó Egyestület" jelzett Ag emlékérem, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (15,12g/0.800/33x33mm) T:1-,2

9 000 HUF
26,71
32,14
Hammer price:
9 000 HUF
~1912. Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899 jelzett Ag díjérem, eredeti Budapest 1873-1930 közötti zászlajának megfelelő színű szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (27,16g/0.800/40mm) T:1-,2
30863.

~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem, eredeti Budapest 1873-1930 közötti zászlajának megfelelő színű szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (27,16g/0.800/40mm) T:1-,2

9 000 HUF
26,71
32,14
Hammer price:
9 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1926. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete Zn sportérem, hátoldalán gravírozva 1949 Atlétikai Összetett Verseny VI (45mm) T:2
30864.

Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" Zn sportérem, hátoldalán gravírozva "1949 Atlétikai Összetett Verseny VI" (45mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
5,34
6,43
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2
30865.

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
1 200 HUF
30866.

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
1 600 HUF
1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava) one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF
30867.

1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava)" one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF

Available
5 000 HUF
14,84
17,86
  Add to cart
  Remove
1934. M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934. részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30868.

Available
2 600 HUF
7,72
9,29
  Add to cart
  Remove
1934. M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30869.

Available
2 600 HUF
7,72
9,29
  Add to cart
  Remove
1934. Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen Br emlékérem (58mm) T:2
30870.

1934. "Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen" Br emlékérem (58mm) T:2

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
4 000 HUF
1935. 1935. B. III. díj - O.S.K. kétoldalas Br sakk díjérem füllel (30mm) T:2-
30871.

1935. "1935. B. III. díj - O.S.K." kétoldalas Br sakk díjérem füllel (30mm) T:2-

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
900 HUF
1935. Királyi Magyar Automobil Club Részvételi Érem / K.M.A.C. Őszi Triál 1935 ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2 kis patina
30872.

1935. "Királyi Magyar Automobil Club Részvételi Érem / K.M.A.C. Őszi Triál 1935" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2 kis patina

3 000 HUF
8,90
10,71
18
Hammer price:
4 800 HUF
1936. M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (45mm) T:2
30873.

Available
2 600 HUF
7,72
9,29
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.