Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára kétoldalas, öntött Br plakett (86mm) T:1-,2
30561.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (86mm) T:1-,2

6 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945 Br emlékplakett, peremén *123* sorszámmal (66mm) T:2 patina
30562.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina

6 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Dr. Hőgyes Endre születésének 100. évfordulójára Br emlékérem. HŐGYES ENDRE / SZÜLETÉSE 100 ÉVF 1947 (70mm) T:1- Hungary 1948. 100th Anniversary of the Birth of Endre Hőgyes Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Csúcs (70mm) C:AU
30563.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Hőgyes Endre születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem. "HŐGYES ENDRE / SZÜLETÉSE 100 ÉVF 1947" (70mm) T:1- Hungary 1948. "100th Anniversary of the Birth of Endre Hőgyes" Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Csúcs (70mm) C:AU

5 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. DR. SCHOEPF-MÉREI ÁGOST - GYERMEKORVOS 1805 - 1858 kétoldalas, öntött Br plakett (91x67mm) T:2
30564.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. "DR. SCHOEPF-MÉREI ÁGOST - GYERMEKORVOS 1805 - 1858" kétoldalas, öntött Br plakett (91x67mm) T:2

5 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa öntött Br emlékérem, peremen számozással (86,58g/65mm) T:1- / Hungary 1974. Bánhidy Ferenc, Dr., Candidate of Medicine cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (86,58g/65mm) C:AU CS 40.
30565.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" öntött Br emlékérem, peremen számozással (86,58g/65mm) T:1- / Hungary 1974. "Bánhidy Ferenc, Dr., Candidate of Medicine" cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (86,58g/65mm) C:AU CS 40.

5 000 HUF
30566.

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Páva Br emlékplakett, peremén 6. sorszám (~57mm) T:2
30567.

5 500 HUF
14,86
16,18
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12
30568.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12

800 HUF
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1993. Hatvani István / Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatának - Hatvani István díja kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (91mm) T:1-
30569.

E. Lakatos Aranka (1952- ) 1993. "Hatvani István / Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatának - Hatvani István díja" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (91mm) T:1-

6 500 HUF
17,57
19,12
Edvi Illés György (1911-) 1942. Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950 Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
30570.

4 800 HUF
12,97
14,12
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9
30571.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990 Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30572.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF