Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo BP25
30537.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo BP25

1 000 HUF
3,00
3,60
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6
30538.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6

1 200 HUF
3,60
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo BP28
30539.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP28

1 200 HUF
3,60
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,51g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) foltos
30540.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,51g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) foltos

7 500 HUF
22,52
26,98
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém piedfort emlékérem (65mm) T:PP
30541.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém piedfort emlékérem (65mm) T:PP

1 200 HUF
3,60
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott Cu emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30542.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP

2 400 HUF
7,21
8,63
30543.

1 400 HUF
4,20
5,04
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints
30544.

1 000 HUF
3,00
3,60
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)
30545.

1 000 HUF
3,00
3,60
Bors István (1938-2003) 1991. Somogyvár 1091-1991 egyoldalas Br plakett eredeti tokban (68x125mm) T:2
30546.

Bors István (1938-2003) 1991. "Somogyvár 1091-1991" egyoldalas Br plakett eredeti tokban (68x125mm) T:2

6 000 HUF
18,02
21,58
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége Br plakett (82mm) T:2
30547.

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" Br plakett (82mm) T:2

4 000 HUF
12,01
14,39
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége (textil) Br plakett (82mm) T:1-
30548.

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége (textil)" Br plakett (82mm) T:1-

4 000 HUF
12,01
14,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.