Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

~1953. Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB gravíozva Sí II., fém díjérem szalagon, tokban (30mm) T:1-
31840.

~1953. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" gravíozva "Sí II.", fém díjérem szalagon, tokban (30mm) T:1-

1 800 HUF
6,47
1954. 1954. évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2
31841.

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2

800 HUF
2,40
2,88
1954. 1954. évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, tokban T:2
31842.

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, tokban T:2

1 200 HUF
3,60
~1955. Vasuti Pft. (Pályafenntartási) Technikum zománcozott Br jelvény T:2
31843.

~1955. "Vasuti Pft. (Pályafenntartási) Technikum" zománcozott Br jelvény T:2

1 200 HUF
3,60
10
1957. Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. Title for the Distinguished Artist of the Hungarian Peoples Republic, 1957 hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.
31844.

70 000 HUF
210,21
251,80
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- NMK 701.
31845.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- NMK 701.

1 600 HUF
4,80
5,76
1959-1995. Kállai Éva Leánygimnázium - Veszprém zománcozott iskolajelvény (35x26mm) T:1-,2
31846.

1959-1995. "Kállai Éva Leánygimnázium - Veszprém" zománcozott iskolajelvény (35x26mm) T:1-,2

2 000 HUF
6,01
7,19
1962. Ifjúság a Szocializmusért Mozgalom műgyantás fém jelvény igazolással + 1976. Véradás jelvény emléklappal T:2,2-
31847.

1962. "Ifjúság a Szocializmusért Mozgalom" műgyantás fém jelvény igazolással + 1976. "Véradás" jelvény emléklappal T:2,2-

1 200 HUF
3,60
1964. Munka Érdemrend ezüst és bronz fokozata ezüstözött Br és Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokban + 1975. Munka Érdemrend bronz fokozata, Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-
31848.

1964. "Munka Érdemrend" ezüst és bronz fokozata ezüstözött Br és Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokban + 1975. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-

4 000 HUF
12,01
14,39
1968. Az Építőipar Kiváló Dolgozója Br kitüntetés, miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal T:2
31849.

1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés, miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal T:2

1 000 HUF
3,00
3,60
1968. Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 kétoldalas Br érem (30mm), névtáblás kitűzőre fűzve T:2
31850.

1968. "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865" kétoldalas Br érem (30mm), névtáblás kitűzőre fűzve T:2

1 200 HUF
3,60
~1960-1970. 25 év Vöröskeresztes munkáért zománcozott fém jelvény (2x) + Magyar Labdarúgó Szövetség zománcozott fém jelvény T:2,2-
31851.

~1960-1970. "25 év Vöröskeresztes munkáért" zománcozott fém jelvény (2x) + "Magyar Labdarúgó Szövetség" zománcozott fém jelvény T:2,2-

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.