Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

1939. Gyopár - Turistra Egyesület - A legszorgalmasabb turázónak - 1939 zománcozott Br jelvény (44x27mm) T:2- zománchiba
31828.

1939. "Gyopár - Turistra Egyesület - A legszorgalmasabb turázónak - 1939" zománcozott Br jelvény (44x27mm) T:2- zománchiba

4 000 HUF
26
~1940. Szilágyi Erzsébet Gimnázium - Budapest zománcozott fém jelvény T:1-,2
31829.

~1940. "Szilágyi Erzsébet Gimnázium - Budapest" zománcozott fém jelvény T:1-,2

1 200 HUF
1947. Kossuth-címeres zománcozott Br jelvény a M. Kir. Áll. Ápolónő és Védőnő Képző Intézet jelvényének mintájára, felirat nélkül (34,5x23mm) T:2 apró zománchibák  Hungary 1947. Enamelled Br badge with Kossuth-crest, type of M. Kir. Áll. Ápolónő és Védőnő Képző Intézet enamelled badge, but without inscriptions (34,5x23mm) C:XF tiny enamel errors
31830.

1947. Kossuth-címeres zománcozott Br jelvény a "M. Kir. Áll. Ápolónő és Védőnő Képző Intézet" jelvényének mintájára, felirat nélkül (34,5x23mm) T:2 apró zománchibák Hungary 1947. Enamelled Br badge with "Kossuth"-crest, type of "M. Kir. Áll. Ápolónő és Védőnő Képző Intézet" enamelled badge, but without inscriptions (34,5x23mm) C:XF tiny enamel errors

11 000 HUF
29,73
32,35
1947. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, dombornyomott, aranyozott tokban T:2  Hungary 1947. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade Br decoration with original ribbon in embossed, gilt case C:XF NMK 483.
31831.

1947. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, dombornyomott, aranyozott tokban T:2 Hungary 1947. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" Br decoration with original ribbon in embossed, gilt case C:XF NMK 483.

12 000 HUF
32,43
35,29
32
~1950. Kiváló Dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés T:2
31832.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés T:2

1 600 HUF
~1950. Kiváló dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti dombornyomott tokban T:1-
31833.

~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti dombornyomott tokban T:1-

1 800 HUF
~1950. Szakma Kiváló Dolgozója - Gépipar Rákosi-címeres zománcozott és aranyozott fém kitüntetés, hátoldalán 51848 sorszámmal T:2
31834.

~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója - Gépipar" Rákosi-címeres zománcozott és aranyozott fém kitüntetés, hátoldalán "51848" sorszámmal T:2

1 600 HUF
~1950. M.N.D.SZ. Népegészségőr zománcozott jelvény (22mm) T:1-
31835.

~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1-

1 600 HUF
1951. Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata bronzozott Fe kitüntetés eredeti tokban T:2
31836.

1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés eredeti tokban T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
1951. Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata bronzozott Fe kitüntetés (2x), a két kitüntetés egy darab tokban T:2
31837.

1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés (2x), a két kitüntetés egy darab tokban T:2

2 400 HUF
13
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére T:1-
31838.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére T:1-

1 600 HUF
1951. Közbiztonsági Érem arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére (3xklf) + Aranyozott nyakkendőtű a Rendőrség címerével + 4 pár (8db) rendőrségi vállap T:1-,2
31839.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére (3xklf) + Aranyozott nyakkendőtű a Rendőrség címerével + 4 pár (8db) rendőrségi vállap T:1-,2

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF