Books: Tales

Number of items: 35

17874.

3 000 HUF
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, 1963, Ifjúsági Könyvkiadó. Egész vásznas kötésben, kissé kopottas állapotban.
17875.

2 800 HUF
7,57
8,24
17876.

1 400 HUF
Losonczy Zoltán: Hófehérke mama lett. Bp., Palladis. Róna Emy rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17877.

2 000 HUF
Öreg Medve: Mufurc és Mickó. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval.
17878.

2 000 HUF
Schmid Kristóf legszebb elbeszélései az ifjuság számára. 15. kötet. A régi várrom. A vizes korsó. Pozsony- Budapest, é.n., Stampfel Károly, m. kir. udv. és akad. könyvkereskedő kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval.
17879.

1 400 HUF
Mi van a házban? Bp., 1986, Athenaeum, 5 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötésben.
17880.

1 000 HUF
Áprily Lajos: A hűségesek. Kiss Ilona rajzaival. Bp., 1980., Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
17881.

1 000 HUF
Ortutay Gyula(szerk.): A kék szarvas. Népek meséi. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17882.

800 HUF
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Népek meséi sorozat. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Bp.,1983,Európa. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17883.

1 200 HUF
A sziklavirág. Jávai mesék és legendák. A meséket fordította és az illusztrációkat készítette: Kiss Márta. hn., 2008., Naphegy. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17884.

2 400 HUF
17885.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF