Books: Social sciences

Number of items: 28

Helga Eng: Experimentelle Untersuchungen über das Gefühlsleben des Kindes im Vergleich mit dem des Erwachsenen. Leipzig, 1922, Johann Ambrosius Barth. Kiadói félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
17714.

2 000 HUF
17715.

800 HUF
John P. Kotter: A változások irányítása. Ford.: Tóth Imre Zoltán. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papírkötésben.
17716.

3 000 HUF
Lengyel Zsolt: Magyar asszociációs normák enciklopédiája. I. köt. Segédkönyvek a Nyelvészet Tanulmányozásához. 87. Bp.,2008,Tinta. Kiadói papírkötés, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17717.

1 400 HUF
Heller Farkas: Közgazdaságtan I-II. A Társadalomtudományok magyar klasszikusai. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Tankönyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17718.

1 400 HUF
Lev Vigotszkij: Művészetpszichológia. Csibra István fordítása. Bp, 1968, Kossuth. Nylon kötésben, kopott papír védőborítóban. Megjelent 3300 példányban.
17719.

1 400 HUF
Bosnyák Sándor: Égbe vivő út. Négy közelítés parasztságunk hitvilágához. Főnix Könyvek 57. Debrecen, 2004., Főnix Könyvek. Kiadói papírkötés.  A szerző által írt ajándékozó képeslappal, rajta saját kezű soraival és aláírásával.
17720.

800 HUF
Spinoza, Benedictus de: Tractatus theologico-politicus. Ford, s jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátták: Posch Árpád, és Rencz János. Filozófiai Írók Tára. XVIII. köt. Bp., 1903, Franklin, 350+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17721.

1 400 HUF
Nicolai Hartmann: Lételméleti vizsgálódások. Válogatás kisebb írásaiból. Gondolkodók. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta: Redl Károly. Bp, 1972, Gondolat. Kartonált papírkötésben, szakadozott, megviselt papír védőborítóval.
17722.

1 200 HUF
Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17723.

800 HUF
Dr. Somló Bódog. Szociológia. Stampfel-féle Tudományos Könyvtár 79. Bp., 1901, Stampfel. Kiadói papírkötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17724.

1 000 HUF
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
17725.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF