Books: Social sciences

Number of items: 28

Helga Eng: Experimentelle Untersuchungen über das Gefühlsleben des Kindes im Vergleich mit dem des Erwachsenen. Leipzig, 1922, Johann Ambrosius Barth. Kiadói félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
17714.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 000 HUF
17715.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove
John P. Kotter: A változások irányítása. Ford.: Tóth Imre Zoltán. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papírkötésben.
17716.

Available
3 000 HUF
8,90
10,71
  Add to cart
  Remove
Lengyel Zsolt: Magyar asszociációs normák enciklopédiája. I. köt. Segédkönyvek a Nyelvészet Tanulmányozásához. 87. Bp.,2008,Tinta. Kiadói papírkötés, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17717.

Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Heller Farkas: Közgazdaságtan I-II. A Társadalomtudományok magyar klasszikusai. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Tankönyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17718.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
Lev Vigotszkij: Művészetpszichológia. Csibra István fordítása. Bp, 1968, Kossuth. Nylon kötésben, kopott papír védőborítóban. Megjelent 3300 példányban.
17719.

Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Bosnyák Sándor: Égbe vivő út. Négy közelítés parasztságunk hitvilágához. Főnix Könyvek 57. Debrecen, 2004., Főnix Könyvek. Kiadói papírkötés.  A szerző által írt ajándékozó képeslappal, rajta saját kezű soraival és aláírásával.
17720.

Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove
Spinoza, Benedictus de: Tractatus theologico-politicus. Ford, s jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátták: Posch Árpád, és Rencz János. Filozófiai Írók Tára. XVIII. köt. Bp., 1903, Franklin, 350+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17721.

Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Nicolai Hartmann: Lételméleti vizsgálódások. Válogatás kisebb írásaiból. Gondolkodók. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta: Redl Károly. Bp, 1972, Gondolat. Kartonált papírkötésben, szakadozott, megviselt papír védőborítóval.
17722.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17723.

Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove
Dr. Somló Bódog. Szociológia. Stampfel-féle Tudományos Könyvtár 79. Bp., 1901, Stampfel. Kiadói papírkötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17724.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
17725.

Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.