Books: Religion

Number of items: 48

17813.

2 000 HUF
Kniha Balmu. hn., 1888, W. Praze. Cseh nyelvű egyházi könyv. Korabeli fém veretes bőr kötésben, rossz, széteső állapotban, kijáró lapokkal, hiányos.
17814.

800 HUF
Andreas Englisch: Isten nyomai. Csodák a katolikus egyházban. Ford.: Kovács Krisztina. Bp., 2008, Ursus Libris. 327+10 p. Kiadói papírkötés.
17815.

800 HUF
Szenczi László: Árvaságtól boldogságig. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17816.

1 200 HUF
3 db vallási témájú könyv: P. Wágner: Lángoló Szivecskék. Bp., Korda Rt., 1936. + Jézushoz vezető út + Lelki manna. Imádságos és énekeskönyv. Változó állapotban.
17817.

800 HUF
Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyve. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, címlapon intézményi bélyegzővel, egyik lapon kisebb szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal.
17818.

1 000 HUF
Channing Ellery Vilmos válogatott művei. I. köt.: Társadalmi tárgyuak. Ford. és kiadták: az unitárius tanárok. Kolozsvár, 1870, Róm. Kath. Lyc.-ny., XVI+184 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, egy kijáró lappal.   William Ellery Channing (1780-1842) az első unitárius prédikátor az egyesült államokban a XIX. sz. elején. Ritka, kolozsvári kiadás.
17819.

1 400 HUF
Új testamentom. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1917, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17820.

800 HUF
Bibliai történetek a katekizmus igazságaival. Hittankönyv az általános iskolák III-IV. osztályának katolikus tanulói számára. Bp, 1964, Szent István Társulat- Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban.
17821.

1 000 HUF
Dr. Bucsi József: Elsőáldozók és bérmálkozók hittankönyve. Bp, 1967, Szent István Társulat - Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban.
17822.

1 000 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, 3 db:   Katholikus lelki kalauz vagyis utmutatás keresztény életmódra. Bécs, 1866., Ueberreuter Károly, 1 t. + IV+490 p. Korabeli egészbőr-kötés, réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal.   cca 1822-1825 Azonosítatlan régi imádságos könyv. hn., én., nyn., 5-308+4 p.+2 t. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel, rossz állapotban, hiányzó címlappal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal.   Az élő lelki rózsafüzér és a boldogságos Szűz Mária szeplőtelen sz. szívének tisztelete. Győr, 1851, Ritter Gábor, 1 t. +2+570+6 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17823.

Vegyes vallási könyvtétel, 3 db: Katholikus lelki kalauz vagyis utmutatás keresztény életmódra. Bécs, 1866., Ueberreuter Károly, 1 t. + IV+490 p. Korabeli egészbőr-kötés, réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal. cca 1822-1825 Azonosítatlan régi imádságos könyv. hn., én., nyn., 5-308+4 p.+2 t. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel, rossz állapotban, hiányzó címlappal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal. Az élő lelki rózsafüzér és a boldogságos Szűz Mária' szeplőtelen sz. szívének tisztelete. Győr, 1851, Ritter Gábor, 1 t. +2+570+6 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

2 400 HUF
Chateaubriand: A kereszténység szelleme, III. kötet. Bp., 1877, Hunyadi Mátyás Intézet. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17824.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF