Books: Railways, locomotives

Number of items: 4

A magyar korona országainak vasutjai 1897., 1898. és 1899. évben. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények. XXVIII. kötet. Bp.,1901,Athenaeum, 4+15+182+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzőkkel, de ezeket leszámítva belül egyébként jó állapotban.
17773.

10 000 HUF
29,67
35,71
Hammer price:
11 000 HUF
17774.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
17775.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára:   Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.;  Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p.  Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.
17776.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.