Books: Military

Number of items: 27

Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, a kihajtható térképek kis szakadásokkal, egy térkép szakadt, kijár.
16570.

8 000 HUF
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Bp., 1942. Szerzői,(Jövő-ny.), 1 t.+191 p.+12 t. Fekete-fehér képtáblákkal, Kiadói papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel, foltos.
16571.

Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Bp., 1942. Szerzői,("Jövő"-ny.), 1 t.+191 p.+12 t. Fekete-fehér képtáblákkal, Kiadói papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel, foltos.

6 000 HUF
Bisits Tibor: Légihaderők. Bp., 1940, Szerző. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16572.

5 000 HUF
Boksay Antal: Egy repülőtiszt háborús élményei. Bp., 1938, Renaissance, 1 t. + 140+1 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott félbőr-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kissé kijár.
16573.

3 000 HUF
13
Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,[1937], Franklin, 112 p.+ 10 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Átkötött aranyozott félbőr-kötés, festett felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
16574.

3 000 HUF
Balassa Imre: Az egyes népfölkelők hadi históriája. Bp., 1933. Javított, viseltes állapotú papírkötés, egyébként jó állapotban.
16575.

3 000 HUF
John Warry: A klasszikus világ hadművészete. Bp., 1995, Gemini. 224p. Fekete-fehér és színes képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16576.

5 000 HUF
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16577.

1 000 HUF
Pilisi Lajos: A megrohant és felszabadított Erdély. Bp., 2005, Auktor. Kiadói papírkötés.
16578.

2 800 HUF
7,57
8,24
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
16579.

1 400 HUF
Kis András: Az 1. hadosztály. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
16580.

1 000 HUF
A gyakorlati közigazgatási vizsga kompendiumai. XXI. A rendőri büntető eljárás. Bp., 1942, Vörösváry László Sokszorosítóipar és Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.
16581.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF