Books: Law

Number of items: 18

Magyarországi rendeletek tára. Negyedik folyam. 1870. Hivatalos kiadás. Bp.,1871, Ráth Mór kiadása. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel és foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban. Intézményi bélyegzővel.
15620.

3 000 HUF
8,90
10,71
Hammer price:
3 000 HUF
Medzhradszky Jenő szerk: Jogesetek a perenkívüli eljárások köréből. Bp., 1941. febr. 63p.
15621.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
1887-1888. évi törvényczikkek. Magyar törvénytár. Bp, 1987, Franklin- Társulat. Félbőr kötésben, kissé kopott állapotban. Tulajdonosi névbélyegzővel.
15622.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 600 HUF
1892-1893. évi törvényczikkek. Magyar törvénytár. Bp, 1897, Franklin- Társulat. Millenniumi emlékkiadás. Félbőr kötésben, kissé kopott állapotban. Tulajdonosi névbélyegzővel.
15623.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 800 HUF
Grill-féle új döntvénytár. XXVII. kötet. 1933-34. Bp., 1935, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban, kopott gerinccel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel.
15624.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
Grill-féle új döntvénytár. XXII. kötet. 1928-29. Bp., 1930, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Kopott gerinccel, kissé meglazult kötéssel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
15625.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
1897. évi törvényczikkek. Magyar törvénytár. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső. Bp, 1898, Franklin- Társulat. Millenniumi emlékkiadás. Félbőr kötésben, kopott állapotban, félig levált gerinccel.
15626.

1 200 HUF
3,56
4,29
Hammer price:
1 200 HUF
1941. évi törvénycikkek. Magyar törvénytár.Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady- Brenner Alajos. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Tulajdonosi névbélyegzővel.
15627.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
Hargitai József: Jogi fogalomtár. Bp., 2004. Közlönykiadó. Kiadói kartonálásban papír védőborítóval
15628.

Available
8 000 HUF
23,74
28,57
  Add to cart
  Remove
A rögtönítélési jog gyakorkolhatására ujabban módosított és 1846-ik évi május 19-én kiadott legfelsőbb határozattal kegyelmesen jóváhagyott szabályok. Pest, 1862.- Károlyi 10p.
15629.

5 000 HUF
14,84
17,86
11
Hammer price:
8 500 HUF
15630.

Available
5 000 HUF
14,84
17,86
  Add to cart
  Remove
15631.

Available
2 400 HUF
7,12
8,57
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.