Books: Hunting

Number of items: 21

Erdőmérnöki segédtáblák. Összeáll. és részben szerkesztette: Fekete Zoltán. Sopron, 1926., Rábaközi-ny., 331 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17640.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
29,67
35,71
  Add to cart
  Remove
Bába Károly: A magyar vizsla. (Tenyésztés irányelvei, nyilvántartása. A vizsla gondozása, gyógyítása, tanítása és bevadásztatása.) Szeged, 1928, a szerző kiadása. Papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal.
17641.

3 000 HUF
8,90
10,71
28
Hammer price:
16 000 HUF
1971 Vadászati kultúra. Szerk.: Izrael Gábor. A Vadgazdálkodás Fejlesztése 4. Bp., 1971, MÉM Vadászati és Vadgazdálkodási Főosztály, 43+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1050 példány.
17642.

3 000 HUF
8,90
10,71
Hammer price:
3 000 HUF
1967 Orbán László: Vadászati kiállítás. Mezőgazdasági Múzeum Füzetei 22. sz. Bp., 1967, Mezőgazdasági Múzeum. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kissé szakadt papírkötés. + 1971 Vadászati világkiállítás prospektusa
17643.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 600 HUF
Temesváry Ferenc: Vadászfegyverek a XVI-XIX. századból. Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum vadászfegyverek c. kiállításához. Bp., 1982., Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötések.
17644.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
1970 Nimród vadászbolt. Bp., 1970., Globus-ny., 63+1 p. Benne fekete-fehér fotókkal, többek között vadászfegyverekről. Kiadói papírkötés.
17645.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Bp., é. n., Athenaeum. Második kiadás. Olgyay Ferenc képeivel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. Részben felvágatlan példány.
17646.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 000 HUF
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázattal ellátták: Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988., Pannon-ny. Kiadói kemény-kötés. Reprint kiadás.
17647.

Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.
17648.

1 400 HUF
4,15
Hammer price:
1 400 HUF
Kittenberger-Mészáros: Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. + Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17649.

Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
17650.

Available
1 600 HUF
4,75
5,71
  Add to cart
  Remove
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Fordította: Hubik István. Budapest, 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
17651.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.