Books: History

Number of items: 207

Adolf Hitler: Mein Kampf. (Harcom.) H.n., é.n., W. Stoker Kft. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15662.

3 000 HUF
20
Hindy Mihály: Római régiségtan a tanulók használatára, Pest, 1849, kn., félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
15663.

4 400 HUF
11,89
12,94
15664.

4 000 HUF
Fustel de Coulanges: Az ókori község. Tanulmány. A görög és római vallásról, jogról és intézményekről. Ford.: Bartal Antal. Bp., 1883, MTA, XVIII+609 p. Kiadói egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány ceruzás aláhúzással.
15665.

2 400 HUF
Emlény. Karácsoni, ujesztendei és névnapi ajándék. MDCCCXI. Garay János, Jósika Miklós, Pulszky Ferenc, Vachott Sándor és mások írásaival. Pest, 1841., Heckenast Gusztáv, 5 sztl. lev. + 230 p. + 4 (acélmetszetek) t. Átkötött modern egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos, csak 230 oldal, és a címkép hiányzik.
15666.

4 600 HUF
12,43
13,53
Marschalkó Lajos: Világhódítók. Az igazi háborús bűnösök. München, 1958. Süli József Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, néhány aláhúzással . Emigráns antiszemita kiadás.
15667.

2 800 HUF
7,57
8,24
Marschalkó Lajos: Országhódítók. Az emancipációtól Rákosi Mátyásig. München, 1975, Mikes Kelemen Kör, (Ledermüller Olivér-ny.), 319 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás.
15668.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Kiss István: Természetes ábrázolás az 1526. év előtti magyar czimerekben, Bp., 1904, kn., Kiadói papírkötés szakadt borítóval, sérült gerinccel.
15669.

2 400 HUF
Marjalaki Kiss Lajos: Anonymus és a magyarság eredete. Miskolc, 1929, Visszhang Zajti hiradására, k.n. Kiadói papír borításban,kopott.
15670.

2 000 HUF
Alpári Lajos: Az ezeréves Magyarország históriája, Bp., 1896, A Parlament kiadása, Papírkötés, kopott, foltos borítóval.
15671.

Alpári Lajos: Az ezeréves Magyarország históriája, Bp., 1896, A "Parlament" kiadása, Papírkötés, kopott, foltos borítóval.

2 000 HUF
Kispál László: Erdély fejedelmi korszaka. hn.,én.,Stádium. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.
15672.

2 400 HUF
Harold Lamb: Tamerlán, Bp., én., Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötés szakadt papír védőborítóval.
15673.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF