Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 70

17570.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
11 000 HUF
32,64
39,29
  Add to cart
  Remove
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936.,Petőfi Irodalmi Vállalat,(Mor[avská] Ostrava, Keller-ny.), 1 t.+832+61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel, jó állapotban.
17571.

Available
8 000 HUF
23,74
28,57
  Add to cart
  Remove
17572.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, A Hét, 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.
17573.

[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.

5 000 HUF
14,84
17,86
9
Hammer price:
9 500 HUF
17574.

Available
4 800 HUF
14,24
17,14
  Add to cart
  Remove
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Szakács- és cukrászkönyv. Bp., 1922, Kókai Lajos, 160 p. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé laza kötéssel.
17575.

Available
4 800 HUF
14,24
17,14
  Add to cart
  Remove
Ravasz László: Cukrászipari technológia. Bp., 1964, Közigazgatási és Jogi. Kiadói nylon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
17576.

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 000 HUF
Szilassy Alfonz: A sütő-és cukrász-ipari technológia kézikönyve I-II. kötet. Budapest, 1940, Szendrői. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, szakadt lapokkal, megviselt állapotban.
17577.

4 600 HUF
13,65
16,43
Hammer price:
4 600 HUF
Kovácsics Mátyás: Modern Konyha. Írta a párisi Hotel de la bourse et des Ambassadeurs, a londoni Grand Hotel és a budapesti Park-Club volt szakácsa. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Szecessziós egészvászon kötésben, foltos fedőborítóval.
17578.

3 800 HUF
11,28
13,57
17
Hammer price:
8 000 HUF
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve, takarékos magyar konyha. Bp.,én.,kn.Bővített, javított második kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17579.

3 800 HUF
11,28
13,57
Hammer price:
3 800 HUF
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, négy lapon és a hátsó kötéstábla belsején gyerekfirkával, egy lapon ceruzás jegyzettel, ex libris-szel.
17580.

Available
3 600 HUF
10,68
12,86
  Add to cart
  Remove
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria, 264 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, ex libris-szel.
17581.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria", 264 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, ex libris-szel.

2 400 HUF
7,12
8,57
Hammer price:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.