Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 52

NSZK 1963. Robert Schuman 1886-1963 jelzett Ag emlékérem nem eredeti tokban (25,89g/0.999) T:1- (PP) FRG 1963. Robert Schuman 1886-1963 in not original case (25,89g/0.999) C:AU (PP)
31732.

NSZK 1963. "Robert Schuman 1886-1963" jelzett Ag emlékérem nem eredeti tokban (25,89g/0.999) T:1- (PP) FRG 1963. "Robert Schuman 1886-1963" in not original case (25,89g/0.999) C:AU (PP)

6 500 HUF
17,57
19,12
NSZK 1967. Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina
31733.

6 500 HUF
17,57
19,12
Németország DN Kancellárok - Ludwig Erhard fém emlékérem (34mm) T:1- Germany ND Chancellors - Ludwig Erhard commemorative medallion (34mm) C:AU
31734.

Németország DN "Kancellárok - Ludwig Erhard" fém emlékérem (34mm) T:1- Germany ND "Chancellors - Ludwig Erhard" commemorative medallion (34mm) C:AU

1 800 HUF
Németország DN Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU
31735.

Németország DN "Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz" aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND "Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz" golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU

2 000 HUF
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31736.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

1 200 HUF
31737.

1 200 HUF
31738.

1 200 HUF
Németország DN Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Krisztus megfeszítése kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / The crucifixion of Christ ceramics medallion in case (64mm) C:UNC
31739.

Németország DN "Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Krisztus megfeszítése" kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND "Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / The crucifixion of Christ" ceramics medallion in case (64mm) C:UNC

1 600 HUF
Németország DN Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Ádám és Éva kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / Adam and Eve ceramics medallion in case (64mm) C:UNC
31740.

Németország DN "Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Ádám és Éva" kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND "Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / Adam and Eve" ceramics medallion in case (64mm) C:UNC

1 600 HUF
Németország DN Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt Cu-Ni emlékérem (2x) T:1-,2 Germany ND Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt Cu-Ni commemorative medallion (2x) C:AU,XF
31741.

Németország DN "Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt" Cu-Ni emlékérem (2x) T:1-,2 Germany ND "Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt" Cu-Ni commemorative medallion (2x) C:AU,XF

1 200 HUF
31742.

800 HUF
Olaszország 1886. LEO XIII PONT MAX AN IX / CELLAM MAXIMAM BASIL LATER AMPLIARI ORNARIQVE IVBET AN MDCCCLXXXXVI kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Bianchi (43,5mm) T:1-,2 Italy 1886. LEO XIII PONT MAX AN IX / CELLAM MAXIMAM BASIL LATER AMPLIARI ORNARIQVE IVBET AN MDCCCLXXXXVI double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Bianchi (43,5mm) C:AU,XF
31743.

Olaszország 1886. "LEO XIII PONT MAX AN IX / CELLAM MAXIMAM BASIL LATER AMPLIARI ORNARIQVE IVBET AN MDCCCLXXXXVI" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Bianchi (43,5mm) T:1-,2 Italy 1886. "LEO XIII PONT MAX AN IX / CELLAM MAXIMAM BASIL LATER AMPLIARI ORNARIQVE IVBET AN MDCCCLXXXXVI" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Bianchi (43,5mm) C:AU,XF

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF