13066. 398. Closed Online auction Ships Balaton
2 000 HUF
0 HUF
cca 1920-1930 A Balaton tágabb környékének térképe,1:200.000, Bp., Magyar Királyi Állami Térképészet, vászonra kasírozva, foltos, kissé sérült, a szélén hiánnyal, 50x47 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras