Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 42

Borozó szerzetes, faragott fa szobor, kis repedésekkel, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11564.

4 000 HUF
12,01
14,39
Bronz oroszlános levélnehezék. Jelzés nélkül. h: 14 cm, m: 7 cm
11565.

6 000 HUF
18,02
21,58
Turul / sas glóbusszal. Bronz szobor. Jelzés nélkül. 13,5 cm
11566.

7 000 HUF
21,02
25,18
Borbás Tibor (1942-1995) Radnóti Miklós. Bronzírozott epoxi. Jelzett, képcsarnokos címkével. 23 cm + fa talapzaton
11567.

50 000 HUF
150,15
179,86
Stilizált fej, fafaragás, hátoldalán Röder K, 1972.II.11, Kmét jelzéssel, falra akasztható, 29x12,5 cm
11568.

3 000 HUF
9,01
10,79
Lebó Ferenc (1960-): Múzsák (cím nélkül). Bronz, fa keretben, d: 12 cm
11569.

3 000 HUF
9,01
10,79
Japán bo-jutsu botvívó harcos. Bronz szobor. Jelzés nélkül. / Japanese bo-jutsu fighter. Bronze. Without mark. 41 cm
11570.

24 000 HUF
72,07
86,33
11
Bronz agár kisplasztika, fa talapzaton, kopott, farka végén kis törés. m: 17,5 cm
11571.

5 000 HUF
15,02
17,99
28
Pátzay Pál (1896-1979): Ülő női akt. Mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, h:24 cm, m:21 cm,
11572.

10 000 HUF
30,03
35,97
36
Szerelmes ölelés bronz szobor kálcit talapzaton. Jelzés nélkül. m: 30 cm
11573.

10 000 HUF
30,03
35,97
17
Art deco lányka bűszt mázas Komlós kerámia, jelzett, mázrepedésekkel m:18 cm
11574.

7 000 HUF
21,02
25,18
14
Steampunk asztali öngyújtó. Réz állvánnyal 25 cm
11575.

3 000 HUF
9,01
10,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.