Scout

Number of items: 8

1933 Lengyelországi Jamboree képeslap, készült a dabrowa górniczai első csoport nyomdájában / Jamboree Poland postcard, printed by the 1st Boy Scouts troop of Dabrowa Górnicza
13058.

1 800 HUF
6,47
1933 Jamboree Magyar Cserkész Budapest-Gödöllő, 1933 aug. 14., 13. sz., Szerk.: Koszterszitz József, a 14. oldalon térképpel, foltos, az utolsó lap firkált, szakadtm a szöveget nem érintő lap széli hiányokkal, 16 p.
13059.

2 600 HUF
7,81
9,35
1933 Gödöllő, a Jamboree színes térképe, 1:6000, kiadja: Athenaeum, hajtásnyommal, az bal szélén hiánnyal, sérüléssel, foltos, 41×54 cm
13060.

2 600 HUF
7,81
9,35
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az I. kötet gerince sérült.
13061.

1 400 HUF
4,20
5,04
Magyar Cserkészvezetők Könyve. II. köt.: A cserkészcsapat élete. Szerk.: vitéz Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Cserkészmozgalom, 427+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
13062.

2 800 HUF
8,41
10,07
Magyar cserkészet - Világcserkészet. Hungarian Scouting- World Scouting. Szerk.: Zombori István. Szeged, 1989, Szegedi Nyomda. Papírkötéses, kissé kopott állapotú. Angol és magyar nyelven.
13063.

800 HUF
2,40
2,88
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Holló Dénes: Cserkészélet. Bp., 1989, Sport. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13064.

2 000 HUF
6,01
7,19
13065.

2 000 HUF
6,01
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.