Scout

Number of items: 8

1933 Lengyelországi Jamboree képeslap, készült a dabrowa górniczai első csoport nyomdájában / Jamboree Poland postcard, printed by the 1st Boy Scouts troop of Dabrowa Górnicza
13058.

1 800 HUF
5,34
6,43
Hammer price:
2 200 HUF
1933 Jamboree Magyar Cserkész Budapest-Gödöllő, 1933 aug. 14., 13. sz., Szerk.: Koszterszitz József, a 14. oldalon térképpel, foltos, az utolsó lap firkált, szakadtm a szöveget nem érintő lap széli hiányokkal, 16 p.
13059.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 600 HUF
7,72
9,29
  Add to cart
  Remove
1933 Gödöllő, a Jamboree színes térképe, 1:6000, kiadja: Athenaeum, hajtásnyommal, az bal szélén hiánnyal, sérüléssel, foltos, 41×54 cm
13060.

2 600 HUF
7,72
9,29
Hammer price:
2 600 HUF
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az I. kötet gerince sérült.
13061.

Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Magyar Cserkészvezetők Könyve. II. köt.: A cserkészcsapat élete. Szerk.: vitéz Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Cserkészmozgalom, 427+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
13062.

2 800 HUF
8,31
10,00
Hammer price:
2 800 HUF
Magyar cserkészet - Világcserkészet. Hungarian Scouting- World Scouting. Szerk.: Zombori István. Szeged, 1989, Szegedi Nyomda. Papírkötéses, kissé kopott állapotú. Angol és magyar nyelven.
13063.

Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Holló Dénes: Cserkészélet. Bp., 1989, Sport. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13064.

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
13065.

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.