Printed Materials

Number of items: 289

1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
13364.

2 400 HUF
cca 1930 Pestújhelyi vendéglősök reklám nyomtatványai 8 db
13365.

2 800 HUF
7,57
8,24
17
cca 1930 Hubert és Sigmund szerszámacél prospektus. Bp., ,Posner-ny., kihajtható, 15x11 cm, kihajtva: 15x46 cm
13366.

800 HUF
1930 Ebzárlatról szóló plakát hajtásnyomokkal 31x47 cm
13367.

1 000 HUF
cca 1930 3 db olasz turisztikai kiadvány, képes füzet, egyik rosszabb állapotban / Italian tourist booklets one a bit damaged
13368.

2 000 HUF
cca 1931 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 127. számú könyvjegyzéke. Foltos borítóval, az elülső borítón kis lyukkal.
13369.

1 000 HUF
1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
13370.

800 HUF
1932 Märklin fémépítőszekrények képes ismertetője, Klein Dezső mechanikai játékáru üzlete
13371.

1 200 HUF
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
13372.

1 000 HUF
1932 Meghívó a M.A.N.SZ. (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) műsoros estjére
13373.

1 000 HUF
1932 Budapesti képes idegenforgalmi reklámfüzet, érdekes borítóval, szép állapotban, 8p
13374.

2 000 HUF
1933 György királyi herceg (György szász királyi herceg (1893-1943) modern kultúrproblémákról szóló előadásának belépője, rendező: Anna főhercegnő (1903-1976) védnöksége alatt álló Hitterjesztési Egyesület Női Bizottsága.
13375.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF