Frames

Number of items: 21

Vésett, réz, fára szögezhető képkeret. 12x17 cm
12260.

2 400 HUF
7,12
8,57
Hammer price:
2 800 HUF
Dekoratív üvegezett fa képkeret gobelinnel, látható méret: 33x46 cm.
12261.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, látható méret méret: 32x42,2 cm. Felső belső élénél kissé sérült.
12262.

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
Dekoratív üvegezett fa képkeret Schedel Világkrónikájának Buda látképével, modern ofszet nyomatként. Belső méret: 30x40 cm
12263.

3 000 HUF
8,90
10,71
Hammer price:
3 000 HUF
Üvegezett fa képkeret Illés Judit csendélet nyomattal. Belső méret: 49,3x68,7 cm
12264.

2 800 HUF
8,31
10,00
Hammer price:
2 800 HUF
12265.

Available
5 000 HUF
14,84
17,86
  Add to cart
  Remove
Dekoratív, antik szecessziós stílusú, kissé sérült fa keret, sérült olaj, vászon festménnyel, olvashatatlan jelzéssel. Belső méret: 69x56 cm.
12266.

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 000 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret, régi Jézus szíves nyomattal. Belső méret: 42x34 cm, látható méret: 40,5x32,5 cm
12267.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 200 HUF
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 56,2x78,3 cm. Éleinél sérült.
12268.

Available
9 000 HUF
26,71
32,14
  Add to cart
  Remove
Dekoratív, historizáló fa keret gipsz rátéttel, sérült. Belső méret: 61x82 cm
12269.

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
4 000 HUF
Üvegezett fa képkeret csendélet nyomattal, olvashatatlan monogrammal. 41,5x33 cm
12270.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
Üvegezett, fa képkeret Fényes Adolf (1867-1945): Babfejtők c. festményéről készült nyomattal. Látható méret: 55,5x48 cm, Belső méret: 56,5x49 cm
12271.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.