Flea Market

Number of items: 590

Fekete könnyűfém gyertyatartó, m: 25 cm
11636.

800 HUF
2,40
2,88
Húsvéti tojás. XX. sz. eleje, műszőrrel borított papír, gomba és lóhere díszítéssel 17x11 cm
11637.

3 000 HUF
9,01
10,79
Réz gyufatartó, márvány talapzattal, 4 db réz lábbal, kopásnyomokkal, márvány egyik sarkában és élénél sérült, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
11638.

3 000 HUF
9,01
10,79
Gyöngyökkel és strasszokkal hímzett párta, kisebb hibákkal, h: 52 cm
11639.

3 000 HUF
9,01
10,79
31 db különleges, kő formájú színes üveg forma fa ládikában 13x22x7 cm
11640.

1 000 HUF
3,00
3,60
Pirit ásvány, 3 darabban, 13x8x4 cm
11641.

2 400 HUF
7,21
8,63
Díszgombok műanyag dobozban
11642.

Díszgombok műanyag dobozban

1 000 HUF
3,00
3,60
Bizsu tétel: 3 db gyöngy nyaklánc, kis zacskónyi felfűzhető gyöngy, hajcsat, 1 pár fülklipsz, fém dobozban
11643.

1 800 HUF
6,47
2 db üveg bólés pohár, kopott aranyozású peremmel, kis karcolásokkal, d: 12 cm
11644.

1 000 HUF
3,00
3,60
Henger alakú, fém persely kulccsal, Sok kicsi sokra megy! felirattal, kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 8 cm
11645.

Henger alakú, fém persely kulccsal, "Sok kicsi sokra megy!" felirattal, kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 8 cm

3 000 HUF
9,01
10,79
Sommelier készlet eredeti fa dobozában: fém bornyitó, sörnyitó, 2 db hőmérő, dugaszoló parafával, a dobozon kis kopásokkal
11646.

2 000 HUF
6,01
7,19
Vegyes üveg tétel: 1 db svéd tál dombornyomott mintával, 2 klf felespohár, 1 db zöld üvegpohár aranyozott peremmel, kézzel festett mintával, utóbbi kis kopásokkal, d: 3-14 cm, m: 5-12 cm
11647.

2 000 HUF
6,01
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.