Art-ceramics

Number of items: 80

Szőlőmotívumos mázas kerámia fali tál, sérült mázzal, lepattanással, jelzett, d: 19 cm
11027.

3 600 HUF
10,68
12,86
Fazék. XIX. sz. mázas cserép. Kézzel festett, sérült m: 18 cm
11028.

1 000 HUF
2,97
3,57
Bodrpgkeresztúri mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 22,5 cm
11029.

2 000 HUF
5,93
7,14
Nagy méretű kínai padlóváza. Kézzel festett, mázas kerámia. jelzsé nélkül, minimális kopással. 49 cmn
11030.

12 000 HUF
35,61
42,86
Kerámia kiöntő, m: 13 cm és 6 db likőrös (?) csésze készlet, d: 5,5 cm, m. 2,5 cm mindegyik matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal
11031.

800 HUF
2,37
2,86
2 db festett mázas kerámia gyertyatartó, kis lepattanásokkal, m: 8 cm, 12 cm
11032.

1 000 HUF
2,97
3,57
3 db spanyol Carmen női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm
11033.

3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm

4 600 HUF
13,65
16,43
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm
11034.

800 HUF
2,37
2,86
2 db mázas kerámia figura, jelzés nélkül, m: 12 cm
11035.

1 000 HUF
2,97
3,57
Habán másolat kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, sérült és javított fém fedéllel, m: 25 cm
11036.

4 000 HUF
11,87
14,29
Festett kerámia lány figura, lepattanással, m: 24 cm
11037.

2 000 HUF
5,93
7,14
2 db barna mázas, kerámia, 1/2l-es kubai söröskorsó, egyiken lepattanással, repedéssel, m: 13 cm
11038.

1 000 HUF
2,97
3,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.