Art-ceramics

Number of items: 80

Gádor István (1891-1984): Virágos tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 2 cm, d: 13 cm
11000.

14 000 HUF
37,84
41,18
Gádor István (1891-1984): Türkiz színű pipatórium, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibával, 8×5×2,5 cm
11001.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér-narancs váza, festett mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal, m: 24 cm
11002.

18 000 HUF
48,65
52,94
Iparművészeti Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 17x13 cm
11003.

2 000 HUF
Győrbíró Enikő (1932-1999): Éneklő lány. Mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11004.

4 000 HUF
Győrbíró Enikő (1932-1999): Lány, virággal. Mázas kerámia fali dísz, kézzel festett. Hibátlan. 27x19 cm
11005.

5 000 HUF
11
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Pár bödönnel. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, sz: 10 cm
11006.

15 000 HUF
40,54
44,12
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11007.

36 000 HUF
97,30
105,88
Kondor Éva (1938-): Liláskék váza. Mázas kerámia. Jelzett, apró mázhibákkal. m: 14 cm
11008.

1 000 HUF
Laky Vera: Sopron. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan. 25x11 cm
11009.

1 000 HUF
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm
11010.

18 000 HUF
48,65
52,94
Kop jelzéssel: Két kínáló tál. Csurgatott mázas kerámia. Hibátlan. 22x17 cm,. 32x11 cm
11011.

4 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF