Photo

Number of items: 395

Balás István (1945- ): Ösvény, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 25×15 cm
12663.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
7 000 HUF
20,71
25,93
  Add to cart
  Remove
Balás István (1945- ): Golflabda, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 16×24,5 cm
12664.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
Balás István (1945- ): Út, művészi fotóprint, jelzett, 11x25 cm
12665.

Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
Balás István (1945- ): Farm, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 25×10 cm
12666.

Available
6 000 HUF
17,75
22,22
  Add to cart
  Remove
cca 1989 Baric Imre fotóriporter feliratozott vintage fotója az Országház előtt rendezett ünnepségről, 16,3x24 cm
12667.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 800 HUF
cca 1975 Gombakalap alulnézetből, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 18x24 cm
12668.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
2 000 HUF
cca 1976 Köménymag, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 24x18 cm
12669.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
cca 1995 Dénes Hajnalka feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 12x16 cm
12670.

1 600 HUF
4,73
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
1959 Domonkos Tibor: Galambpiacon. Nagy méretű művészfotó, blondel keretben. 28x36 cm
12671.

Available
2 600 HUF
7,69
9,63
  Add to cart
  Remove
1959 Domonkos Tibor: Bicikliverseny. Nagy méretű művészfotó, 28x36 cm
12672.

Available
3 000 HUF
8,88
11,11
  Add to cart
  Remove
Eifert János (1943- ): Vízesés, jelzés nélküli fotó, 30×50 cm
12673.

Available
4 000 HUF
11,83
14,81
  Add to cart
  Remove
Eifert János (1943- ): Gólya a Tiszánál, hátoldalán címkén jelzett és autográf felirattal ellátott fotó, 22,5×29,5 cm
12674.

5 000 HUF
14,79
18,52
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.