Number of items: 362

Ady József (1950-1991): Álom, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (13/25). Lap széle vágott, bal alsó sarka hiányos, metszet ép. 19,5×24 cm
10000.

4 000 HUF
11,83
14,81
Hammer price:
4 000 HUF
10001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
32 000 HUF
94,67
118,52
  Add to cart
  Remove
10002.

5 000 HUF
14,79
18,52
Hammer price:
5 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Zalán Futása.  litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott első nyomat. 60x40 cm Üvegezett, kissé sérült keretben,
10003.

10 000 HUF
29,59
37,04
Hammer price:
10 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Mitológia.  litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
10004.

Available
10 000 HUF
29,59
37,04
  Add to cart
  Remove
Almásy Aladár (1946): Polipaltatók, 1995. Litográfia, papír, jelzett. 34x54 cm
10005.

Available
12 000 HUF
35,50
44,44
  Add to cart
  Remove
Andrásy Róbert (?-?): Visegrád. Olaj, vászon, faroston. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott. 44x63 cm
10006.

12 000 HUF
35,50
44,44
Hammer price:
12 000 HUF
Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, Cluj / Sárkányölő Szent György szobra, Kolozsvár. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm
10007.

5 000 HUF
14,79
18,52
10
Hammer price:
16 000 HUF
10008.

Available
5 000 HUF
14,79
18,52
  Add to cart
  Remove
Ascher (Ács) Ágoston (1889-1947): Gémeskút. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 22×30,5 cm
10009.

9 000 HUF
26,63
33,33
Hammer price:
9 000 HUF
Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
10010.

Available
8 000 HUF
23,67
29,63
  Add to cart
  Remove
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Isteni színjáték. Rézkarc, mezzotinto, papír. Jelzett, számozott 12/100. 22,5x22,5 cm Üvegezett fa keretben.
10011.

5 000 HUF
14,79
18,52
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.