Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 250

Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Mediterrán utcarészlet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 57,5x47 cm
10366.

60 000 HUF
177,51
222,22
Hammer price:
160 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 között működő ismeretlen magyar festő alkotása: Gombaszögi Ella (1898-1951) színésznő portréja. Pasztell, karton. 48x37 cm
10367.

9 000 HUF
26,63
33,33
31
Hammer price:
55 000 HUF
FL (?) monogram jelzéssel: Katonák, 1936 (karikatúra). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x34 cm
10368.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
35,50
44,44
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, ismeretlen festő feltehetően 1960-80 körüli műve: Szürreális táj. Olaj, papír, kartonra kasírozva. 29,5×25,5 cm
10369.

Available
20 000 HUF
59,17
74,07
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, hátoldalán Joseph Hickel Wien 1770 felirattal: Rózsás hölgy fehér galambbal. Olaj, vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé kopott historizáló stílusú fa keretben. 65,5x57 cm / Unsigned, with Joseph Hickel Wien 1770 description on the reverse: Lady with rose and white dove. Oil on canvas. Restored. Framed. 65,5x57 cm
10370.

46 000 HUF
136,09
170,37
17
Hammer price:
130 000 HUF
Várallyay (Károly?) 1846 jelzéssel: Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Fa keretben. 74×58,5 cm,
10371.

Available
18 000 HUF
53,25
66,67
  Add to cart
  Remove
1875 Jelzés nélkül: Pennsylvania, apátság, ceruza, papír, 10×14 cm
10372.

4 000 HUF
11,83
14,81
Hammer price:
4 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm
10373.

Available
55 000 HUF
162,72
203,70
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: Szalézi Szent Ferenc. Olaj, fémlemez. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm
10374.

24 000 HUF
71,01
88,89
11
Hammer price:
34 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: (Kalazanci ?) Szent József. Olaj, fémlemez, sérült. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm
10375.

19 000 HUF
56,21
70,37
Hammer price:
26 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10376.

Available
12 000 HUF
35,50
44,44
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 46x30 cm
10377.

Available
12 000 HUF
35,50
44,44
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.