Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 250

Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Mediterrán utcarészlet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 57,5x47 cm
10366.

60 000 HUF
162,16
176,47
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 között működő ismeretlen magyar festő alkotása: Gombaszögi Ella (1898-1951) színésznő portréja. Pasztell, karton. 48x37 cm
10367.

9 000 HUF
24,32
26,47
31
FL (?) monogram jelzéssel: Katonák, 1936 (karikatúra). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x34 cm
10368.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül, ismeretlen festő feltehetően 1960-80 körüli műve: Szürreális táj. Olaj, papír, kartonra kasírozva. 29,5×25,5 cm
10369.

20 000 HUF
54,05
58,82
Jelzés nélkül, hátoldalán Joseph Hickel Wien 1770 felirattal: Rózsás hölgy fehér galambbal. Olaj, vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé kopott historizáló stílusú fa keretben. 65,5x57 cm / Unsigned, with Joseph Hickel Wien 1770 description on the reverse: Lady with rose and white dove. Oil on canvas. Restored. Framed. 65,5x57 cm
10370.

46 000 HUF
124,32
135,29
17
Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,
10371.

18 000 HUF
48,65
52,94
1875 Jelzés nélkül: Pennsylvania, apátság, ceruza, papír, 10×14 cm
10372.

4 000 HUF
10373.

55 000 HUF
148,65
161,76
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: Szalézi Szent Ferenc. Olaj, fémlemez. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm
10374.

24 000 HUF
64,86
70,59
11
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: (Kalazanci ?) Szent József. Olaj, fémlemez, sérült. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm
10375.

19 000 HUF
51,35
55,88
Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10376.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 46x30 cm
10377.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF