Ex libris - small-graphics

Number of items: 9

Kass János (1927-2010), 2 db ex libris egy keretben: Ex Libris Halbrohr Gábor, 1971 és Ex Libris Halbrohr Gábor. Rézkarc, papír, jelzett. Mindkettő számozott: 2/10. Kartonra kasírozva. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 2x12x7 cm
10616.

5 000 HUF
14,79
18,52
17
Hammer price:
16 000 HUF
Alexandre Lunois (1863-1916): Le camarade de voyage. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm
10617.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,73
5,93
  Add to cart
  Remove
László Anna: Dürer 1498. Rézkarc, papír, számozott (25/9), lapon apró foltokkal, 9,5×9,5 cm
10618.

1 000 HUF
2,96
3,70
Hammer price:
1 000 HUF
1921-1922 Dienes János (1884-1962): 5 db ex libris terv, tus-akvarell-fedőfehér, papír, jelzettek, üvegezett fa keretben, 15x12 cm és 13x11 cm közötti méretben, keret: 18x60 cm
10619.

10 000 HUF
29,59
37,04
Hammer price:
14 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Eortikus heliogravűr Die Geschichte der Zairette mappából. j.n. 12x10 cm
10620.

3 000 HUF
8,88
11,11
Hammer price:
3 600 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus heliogravűr Die Geschichte der Zairette mappából. j.n. 12x10 cm
10621.

3 000 HUF
8,88
11,11
15
Hammer price:
6 000 HUF
2 db ex libris: Ex libris Böhm György, 1930. Klisé, papír. Olvashatatlan jelzéssel (Böhm György?), 13×8,5 cm + Ex libris. Klisé, papír. Jelzés nélkül. 16×11 cm
10622.

1 400 HUF
4,14
5,19
Hammer price:
1 400 HUF
Dániel Viktor (1926-2001): Ex libris Dr. Illyésné Erzsók. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6 cm
10623.

Available
1 600 HUF
4,73
5,93
  Add to cart
  Remove
Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 8,5x11 cm
10624.

Available
2 000 HUF
5,92
7,41
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 396:
From 8 June to 17 June
Viewing: from 14 to 17 June
Payment deadline is 2 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.