10640. 396. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
cca 1900 László király Horvátország meghódítása végett átkel a Dráván,(Székely Bertalan falfestménye a pécsi székesegyházban), chromolitográfia, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5x20,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf