Tétel

Catalogue number:

10636.
396. Closed Online auction
Engravings

Description:

Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: " Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...)", azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel "A rózsához" nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.

15 000 HUF
44,51 EUR, 53,57 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.