Military

Number of items: 41

1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kopott címeres tokban T:2 / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original, worn makers case C:XF NMK 245.
31433.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kopott címeres tokban T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, worn maker's case C:XF NMK 245.

24 000 HUF
64,86
70,59
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:XF  NMK 249.
31434.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF NMK 249.

2 000 HUF
~1900. Mellszalag a pápai állam és a magyar zászló színeivel
31435.

1 200 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. K.u.K. Kriegsministerium Kriegsfürsorgeamt bordó dísztok (54mm) szép állapotban Austro-Hungarian Monarchy ~1914. K.u.K. Kriegsministerium Kriegsfürsorgeamt burgundy case (54mm) in nice condition
31436.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "K.u.K. Kriegsministerium Kriegsfürsorgeamt" bordó dísztok (54mm) szép állapotban Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "K.u.K. Kriegsministerium Kriegsfürsorgeamt" burgundy case (54mm) in nice condition

2 000 HUF
29
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Német és magyar zászlós patrióta jelvény (20x28mm) T:2 hiányzik a felső rész Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Patriotic Badge with German and Hungarian flag (20x28mm) C:XF missing upper piece
31437.

2 000 HUF
33
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon T:2 / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.
31438.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:2 / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.

3 000 HUF
31439.

3 000 HUF
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (három vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with three red lanes) in good condition NMK 328/c.
31440.

1 000 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:2 patina Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, BRONZ hallmark on edge C:XF patina NMK 418.
31441.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, "BRONZ" hallmark on edge C:XF patina NMK 418.

4 000 HUF
31442.

3 200 HUF
8,65
9,41
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with not original ribbon, BRONZE hallmark on edge C:XF  NMK 418.
31443.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not original ribbon, "BRONZE" hallmark on edge C:XF NMK 418.

3 000 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül, nem eredeti tokban T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated war metal decoration with ribbon, without hallmark, with nor original ribbon C:XF NMK 418.
31444.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül, nem eredeti tokban T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with ribbon, without hallmark, with nor original ribbon C:XF NMK 418.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF